بلاگ, مانیکور و پدیکور

فواید پدی ژل پدیکور چیست؟

فواید پدی ژل پدیکور چیست؟

پدی ژل پودری است که برای نرم تر شدن پوست خشک کف پا و کالوس های سفت شده داخل آب ریخته می شود. این محصول مانند کوکتل، نمک دریایی، قرص پدیکور و سایر محصولات لایه بردار پدیکور عمل می کند با این تفاوت که بعد از اینکه داخل آب ریخته برای شروع ژل روی انگشتان پا باید به صورت معکوس، قبل از خیساندن و اسکراب و غیره استفاده شود.

به این ترتیب ژل سعی نمیکند به صفحه ناخن مرطوب بچسبد. او می‌گوید از نظر اولین قدم، این کار به سادگی پاک کردن لاک فعلی و کوتاه کردن و سوهان کردن ناخن‌ ها است. کوتیکول ها به آرامی و ایمن به عقب رانده می شوند. سپس ناحیه کوتیکول به آرامی با استفاده از یک چوب کوتیکول لایه برداری می شود و پوست شل در صورت نیاز کوتاه می شود. برای این مرحله،  چوب کوتیکول را به صفحه ناخن با یک بافر ریز یا متوسط ​​صاف میکنید، گرد و غبار، لوسیون و روغن ها سپس با استفاده از الکل (90 درصد یا بالاتر) و یک دستمال مرطوب بدون پرز از صفحه ناخن پاک می شوند.

فواید پدی ژل پدیکور

پس از اتمام کار آماده سازی، پوشش پایه ژله ای طبق دستورالعمل سازنده اعمال می شود که اگر به خودتان یک پدیکور ژل می دهید، مراقب باشید که محصول روی پوست قرار نگیرد. سپس نوبت به درمان می رسد. سپس روی هر ناخن ژل لاک زده می شود.  برای دقت بیشتر هنگام انجام کار، از یک برس جزئیات استفاده کنید تا خط کوتیکول عالی را هر بار به دست آورید.

درمان. سپس تاپ کت طبق دستور سازنده اعمال می شود توجه: برخی از روکش ها دارای یک لایه چسبنده هستند که باید با الکل پاک شوند.” و همیشه برای بهترین ماندگاری، لبه آزاد ناخن را آماده کنید، کت پایه بزنید، رنگ اضافه کنید و روی آن را بپوشانید. سپس بخش اسپا پدیکور شروع می شود: خیس کردن، ماسک، اسکراب، و غیره – همه چیزهای خوب.

ماندگاری پدیکور ژل چقدر است؟

پدیکور ژل می تواند بین دو هفته تا یک ماه دوام بیاورد مشابه مانیکور ژلی  تا زمانی که از انگشتان پا مراقبت کنید. بسته به انتخاب کفش شما، نوع فعالیت‌ های که انجام میدهید و سرعت رشد ناخن‌ هایتان میتوانند تا چهار هفته دوام بیاورند. “اگر زمان زیادی را در ساحل یا در استخرهای کلردار سپری می کنید، پدیکور شما بیشتر دچار تراشه می شود. گفته شد، پدیکور ژل می تواند بیش از آنچه فکر می کنید، از جمله تجربیات شدید زندگی را تحمل کند.

فواید پدی ژل پدیکور

  • اولین مزیت مهم آن نگه داشتن دمای آب تا نزدیک ۳ برابر بیشتر از حالات دیگر است و این دمای گرم باعث نرم شدن پا برای انجام پدیکور می شود و کف سابی پا به صورت دقیق و تمیز انجام می شود.
  • برای از بین بردن بوی بد پا، یکی از بهترین گزینه ها است که اگر طرز استفاده درست از پدی ژل را بدانید به سادگی حتی می توانید در منزل این کار را انجام بدهید.
  • کف پا پس از قلب مهمترین بخش بدن است چرا که هر قسمت پا به ناحیه های مختلف بدن ارتباط مستقیم دارد و پس از انجام پدی ژل به آرامش عضلات، تنظیم فشار و گردش خون بدن شما منجر می شود.
  • برای از بین بردن میخچه و کالوس های سفت شده پا کارساز است. از خواص مهم پدی ژل به سادگی پوست پوست کردن رویه های مرده پوست است و به دلیل دمای بالای آب سریع تر از سایر روش های اسپا به نتیجه می رسید

فواید پدی ژل پدیکور

کاربرد پدی ژل

استفاده از پدی ژل لذت پدیکور را چندین برابر می کند چرا که بعد از ریختن پودر ژل آب حالت مایع خود را تقریبا از دست می دهد و پا ها باید چند دقیقه در ژل باقی بماند و بعد ماساژ داده شود. می توانید با دست مقداری از پدی ژل را برداشته و روی ساق و زانو پا ها را هم لایه برداری کنید. بعد از گذشت چند دقیقه پوست های سخت و پینه ها کاملا نرم می شوند و توانید با سوهان و یا رنده کف پا ( با توجه به میزاین عمیق بودن پینه ) تمام پوست های سفت را از کف پا جدا کنید. پدی ژل ها می توانند به عنوان لایه بردار های قوی، روشن کننده و نرم کننده پوست عمل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید