چرا هایپرلرن ؟

چون برترین اساتید دنیا با بروزترین متدهای آموزشی در آکادمی تخصصی هایپرلرن تدریس میکنند. اساتیدی که در خارج از کشور و در مهد ناخن دنیا ، کشورهایی مثل روسیه دوره‌های تخصصی مدرسی تمام لاین‌های ناخن رو آموزش دیده‌اند.

شرایط پرداخت کلاس‌ها به چه صورتی است ؟

به صورت نقد و یا به صورت چکی ثبت نام خودتان را قطعی کنید. با یک برگ چک صیادی در وجه آکادمی و مهلت پرداخت 30 الی 45 روزه می‌توانید در کلاس‌های آموزشی کاشت ناخن آکادمی هایپرلرن ثبت نام کنید.

فقط آموزش دارید ؟ کجا باید تمرین داشته باشیم ؟

ما در آکادمی هایپرلرن هم آموزش داریم و هم تمرین. شما در کلاس‌هاتون تو هر زمینه‌ای که از لاین ناخن باشد هم آموزش خواهید دید و هم در کلاس‌ها تمرین خواهید کرد. و اگر نتوانستید تمرینات را به خوبی انجام دهید و هیچ پیشرفتی نداشتید ، وجه پرداختی شما عودت داده خواهد شد.

چه کلاسی برای من مناسب است ؟

شما با توجه به نیازهایتان و سطحی که دارید کلاس را انتخاب می‌کنید. ما در آکادمی هایپرلرن از ابتدا و پایه برای عزیزانی که هیچ پیش‌زمینه‌ای در لاین ناخن ندارند ، کلاس‌های پایه و برای عزیزانی که در سطح‌های بالاتر هستند و به فکر پیشرفت بیشتری در کار هستند ، کلاس‌های آپدیت را پیشنهاد می‌کنیم.

بعد از پایان دوره ، مدرک معتبر می‌دهید ؟

ما در آکادمی هایپرلرن هم آموزش داریم و هم تمرین. شما در کلاس‌هاتون تو هر زمینه‌ای که از لاین ناخن باشد هم آموزش خواهید دید و هم در کلاس‌ها تمرین خواهید کرد. و اگر نتوانستید تمرینات را به خوبی انجام دهید و هیچ پیشرفتی نداشتید ، وجه پرداختی شما عودت داده خواهد شد.

کلاس‌های آموزشی در کجا برگزار خواهند شد ؟

تمامی کلاس‌ها در آکادمی هایپرلرن به آدرس زیر در ساعات 10 الی 19 برگزار خواهند شد که شما به راحتی بتوانید رفت و امد آسان و بدون دردسر را داشته باشید.

وسایل و ابزار آموزشی هم در اختیار ما می‌گذارید ؟

متاسفانه این امکان وجود ندارد ، به دلیل اینکه ابزار آموزشی مختص هر فرد بوده و نسبت به مبحث کاری شما و دوره‌ای که در آن ثبت نام کرده‌اید ، متفاوت خواهد بود. اما شما میتوانید تمام وسایل و ابزار مورد نیاز خود را به آکادمی هایپرلرن بیاورید و تا پایان دوره خود وسایل و ابزار خود را با خیال آسود نزد ما بگذارید تا در مسیر رفت و آمد خود راحت باشید. نکته قابل توجه این که (حتما از قبل اطلاع رسانی خواهد شد) که یک سری از اساتید محترم وسایل و ابزار مورد نیاز را در اختیار هنرجوهایشان قرار می‌دهند که اکثر انها در لاین طراحی هستند.

اصول و پایه کار را بلد هستم و در این حیطه فعالیت دارم ، چرا دوباره باید بیام کلاس بردارم ؟

مسلما این را می‌دانید که هیچ علم و حرفه‌ای ثابت نخواهد ماند و در هر لحظه باید به فکر بروزبودن باشید. پس بهتر است که هر شش ماه یکبار دوره آپدیت تخصصی با برترین اساتید را ثبت نام کنید تا از علم روز جا نمانید. آپدیت‌هایی چون سرعت بخشیدن به کار ، بالا رفتن کیفیت و خروجی نهایی کار و هر آنچه که برای بهتر شدن شما مورد نیاز باشید.

من میخوام تازه وارد این کار بشم و درآمد بالایی هم میخوام از این کار داشته باشم. راهنمایی میکنید ؟

چقدر عالی که آنقدر هدفمند هستید. ما به شما افتخار می‌کنیم و تا آخر مسیر همراه شما هستیم. ممنون از اینکه آکادمی هایپرلرن را برای آموزش خود انتخاب کرده‌اید.از انتخاب خود کاملا مطمین باشید زیرا لاین زیبایی و مخصوصا ناخن، یک لاین بسیار پردرآمد و سرشار از پیشرفت می‌باشد. زیرا هیچوقت رو به اتمام نخواهد رفت و با بهترین دوره‌های صفر تا صد میتوانید در هر زمینه‌ای مثل انواع کاشت ناخن ، چون مدلینگ ، سالنی ، ژل ، پودر ، طراحی ، پدیکور ، اسپا و… فعالیت خود را شروع کرده و مطمین باشید که به زودی یکی از بزرگان این عرصه خواهید شد.

وسایل و ابزار آموزشی را از کجا خریداری کنیم که مطمین باشد ؟

تمام وسایل و ابزارهای مورد نیاز خود را میتوانید از به صورت کامل و صد در صد تضمین شده از فروشگاه هایپرنیل تهیه کنید.در فروشگاه هایپرنیل میتوانید در هر رنج قیمتی و هر وسیله‌ای که نیازتان می‌باشد را تهیه و پیدا کنید. خبر خوب و قابل توجه به شما عزیزان این است که پکیج وسایل و ابزار آموزشی برای شما هنرجوی عزیز در این فروشگاه وجود دارد که با قیمت‌های استثنایی در تمام زمینه‌ها و با تضمین اصل بودن محصول خدمت شما تقدیم خواهد شد. البته خرید لوازم و ابزار به صورت چکی هم در فروشگاه وجود دارد و شما خواهید توانست حتی با یک ورق چک صیادی نیاز خرید خود را نهایی و ثبت کنید.

آدرس

تهران - بلوار فردوس شرق - ابتدای رامین جنوبی

شماره تماس

  • 021-44000045
  • 414 4300 0910

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید