بلاگ, کاشت ناخن, لوازم کاشت ناخن

فروشگاه لوازم کاشت ناخن در تهران

فروشگاه لوازم کاشت ناخن در تهران

فروشگاه هایپرنیل بهترین بستر برای خرید اینترنتی لوازم کاشت ناخن در ایران است . “اصل بودن کالا ، ” ارسال سریع” و “مشاوره تخصصی” از ویژگی های مهم و اساسی در هایپرنیل از نخستین روز تأسیس بوده و تمام سعی خود را کرده تا به آن پایبند باشد .هایپرنیل سعی بر آن دارد که روزانه بر تعداد محصولات و تنوع آن بیفزاید تا بتواند نیاز همه ی افراد با هر نوع سلیقه را در خرید محصولات کاشت ناخن مرتفع کند.

فروشگاه لوازم کاشت ناخن در تهران

فروش عمده لوازم کاشت ناخن در تهران

تمامی محصولات هایپرنیل با بروزترین برندها را برای سالن داران و ناخن کاران عزیز ارائه داده است شما تمامی لوازم کاشت ناخن را میتوانید هم بصورت حضوری و هم آنلاین خریداری کنید. ما در مقاله میخواهیم به معرفی محصولات و برند های معتبر بروز که این روزا طرفداران زیادی پیدا کرده و مورد استفاده خیلی از ناخن کاران بوده است . تمامی محصولات لوازم کاشت ناخن در تهران از نظر قیمت و کیفیت ابزار های مورد نیاز که طبقه بندی میشوند.

معرفی لوازم کاشت ناخن شامل:

پودر اکریلیک: پودر های کاشت یکی از آیتم های هستند که اگه از کیفیت خوبی برخوردار نباشند باعث لیفت یا شکستگی کاشت خواهند شد هر چقدر ذرات پودر ریزتر باشند نشون دهنده کیفیت بالایی پودر هستند
بافت تمام پودر های موجود در بازار از ۸۰ تا ۳۵۰ میکرون هستند وقتی بافت پودر خیلی ریز باشد در نتیجه با لیکوئید راحتر ترکیب میشود و خیلی راحت میتوانید مواد رو بصورت آدامسی با قلم بردارید که این کار باعث استحکام کاشت خواهد شد.

بیلدر ژل: به دو دسته هارد ژل ها و سافت ژل ها تقسیم میشوند روش مواد گذاری با انواع بیلدر ژل ها کاملا با سایر مواد کاشت ناخن متفاوت است از انواع بیلدر ژل ها برای کاشت های مختلفی میتوانید استفاده کنید
زمان مواد گذاری با بیلدر ژل هارد اگر زخیم مواد گذاری انجام شود در دستگاه کاملا خشک میشود ولی در بیلدر های سافت ژل اگر مواد گذاری زخیم باشید. رویه کار کاملا خشک میشود ولی زیر مواد خیس باقی میماند از این رو سافت ژل ها بیشتر در لیمینت یا کاور ناخن طبیعی کاربرد دارند مواد گذاری با بیلدرژل ها باید بصورت دورانی انجام شود.

پرایمر ماده ای است که برای زیرسازی استفاده میشود تا کمک کند مواد کاشت به سطح ناخن بهتر بچسبد پرایمر از باید های هنر زیبایی ناخن است که به هیچ عنوان نباید حذف شود البته پرایمر فقط باید رویه ناخن طبیعی استفاده شود به هیچ عنوان نباید پرایمر با تیپ یا مواد قبلی برخوردی داشته باشد. پرایمرها بطور کل به ۳ دسته تقسیم میشوند پرایمرهای پایه پروتئین که فاقد اسید هستند پرایمرهای نانو اسید که درصد کمی اسید در ترکیباتشون استفاده شده پرایمرهای اسیدی که بطور معمول بالایه ۹۰% از اسید تشکیل شده است.

فروشگاه لوازم کاشت ناخن در تهران

موارد استفاده انواع پرایمر

پرایمرهای پایه پروتئین که متاسفانه در ایران کمتر برندی دارند پرایمرهای هستند که کوچکترین اسیبی به صدف ناخن نمیزنند و در عین حال قدرت چسبندگی بالایی دارن که برای تمام انواع صدف اعم از خشک و چرب میتوان استفاده کرد.
پرایمرهای کم اسید که برای صدف های معمولی و خشک مصرف میشوند ولی بخاطر درصد کم اسیدی که دارند به مرور زمان باعث ضعیف شدن صدف میشوند. پرایمرهای اسیدی که برای صدف های چرب و کسانی که با آب خیلی کار میکنند مثل غریق نجات ها و خانم های وسواس و کسانی که دستشون تعرق زیادی دارند و دکترها و پرستارها استفاده میشود که بخاطر اسید بالایی که این پرایمر دارد باعث میشود حفره هایه عمیقی رویه سطح ناخن ایجاد شوند که با پر شدن این حفره ها با مواد کاشت باعث استحکام کاشت میشود .مصرف مداوم از این نوع پرایمر باعث از بین رفتن کراتین ناخن میشود که به مرور زمان باعث قارچ ناخن میشود همچنین اگر این نوع پرایمر با پوست برخورد کند باعث سوزش شدید و حساسیت میشود.

معرفی قلم های کاشت ناخن

قلم های لاین اکریلیک باید اشکی باشند تا هم پرس مواد به راحتی انجام شود هم در قسمت ریشه مواد گذاری تمیز و گردی داشته باشیم بدنه قلم های کاشت از ۳قسمت مویی ، بدنه کوتاه فلزی برای پرچ و بدنه بلند تشکیل شده است. در قلم های خوب قسمت مویی به قسمت فلزی باید پرچ یا همون پرس شده باشند اگر قسمت اتصال مو با قسمت فلزی گرد باشد امکان پرس مواد رو به حداقل میرساند.
قد استاندارد برای یک قلم خوب اندازه یه مداد بعلاوه قسمت فلزی هستش که تسلط کافی رو در زمان برداشتن و پرس مواد رو به ناخن کار میدهد.

شماره قلم ها برحسب قد موهای قلم از قسمت پرچ شده تا نوک قلم انتخاب میشوند مثلا در قلم شماره ۸ اندازه قد موهای قلم ۱۸ میل میباشد و در قلم شماره ۱۲ قد موهای قلم ۲۴ میل است حجم موهای قلم نسبت به سایز قلم تغییر میکنید هر چقدر سایز قلم بالاتر برود حجم موها به همان نسبت بیشتر میشود. موهای قلم های اکریلیک باید کاملا طبیعی باشد هر چقدر درصد الیاف در موهای قلم شما بیشتر باشد از عمر مفید قلم شما کم میشود و موهای قلم بخاطر لیکوئید خیلی زود میسوزند. قلم های اکریلیک به هیچ عنوان نباید با استون یا الکل یا قلم شور تمیز شوند برای شستن قلم های اکریلیک بهترین گزینه لیکوئید اکروپارس است.

قلم های کاشت ژل باید قد کوتاه با حجم موهای کم باشند که در قسمت سر قلم موها بصورت گرد یا همون زبون گربه ای باشند قلم های ژل نسبت به نوع مواد مصرفی باید انتخاب شوند مثلا برای پلی ژل ها از قلم های سایز بزرگ و برای بیلدر ژل ها از قلم های سایز کوچک باید استفاده کرد.

اسامی برند های معتبر: امشا، ژل پارتی، بس آندره، پونی، هیت،  ژلورنس، روبی، و تمامی برند های دیگر در فروشگاه هایپرنیل موجود میباشد و شما میتوانید به راحتی لوازم کاشت ناخن را از ما تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید