بلاگ, سایر

معرفی ابزار ناخن برای مبتدیان

معرفی ابزار ناخن برای مبتدیان

اگر در زمینه ناخن تازه  شروع به کار کرده اید و نمیدانید برای شروع کار چه چیزی باید بخرید، در جای درستی هستید. ما بهترین ابزارهای ناخن مبتدی و همه آنچه را که قبل از شروع به کار به عنوان ناخن کار باید بدانید را برای شما به اشتراک خواهیم گذاشت. شما میتوانید خرید لوازم کاشت ناخن به صورت آنلاین هر محصول و هر برندی که مد نظر دارید را خریداری کنید زیرا از قبل می ‌دانیم که بسیاری از محصولات تقریباً همیشه موجود نیستند. برای این منظور، شما میتوانید از طریق وارد کردن ایمیل خود در سایت هایپر نیل از وجود محصولات جدید با خبر شوید.

انجام ناخن آسان به نظر می رسد، اما در واقعیت، صبر، دانش و مجموعه ای با ابزارهای حرفه ای ناخن نیاز دارد. برخی از برند ها یا ابزارهای مختلفی را توصیه می کنند، اما اگر می خواهید یک مانیکور یا ناخن کار حرفه ایی شوید، باید روی برند ، محصولات و ابزارهایی تمرکز کنید که تکنسین های حرفه ای ناخن توصیه می کنند.

به عنوان یک تکنسین ناخن، ما به شما این امکان را میدهیم تا  درک بهتری از تکنیک های مانیکور و ابزار ناخنی که می توانید در این زمینه استفاده کنید را کشف کنید. اگر می خواهید شغلی را به عنوان تکنسین ناخن دنبال کنید، ابتدا باید آموزش مناسب را ببینید و سپس به دنبال پیشرفت باشید زیرا اکثر سالن های زیبایی برای شما تا بتوانید یک شغل سودمند در این زمینه داشته باشید  آموزش های لازم را میدهند.

معرفی ابزار ناخن برای مبتدیان

لیست کامل وسایل کاشت ناخن

ابزاری که باید داشته باشید اگر به هنر ناخن وسواس دارید، اما نمیخواهید برای انجام آن به سالن ها مراجعه کنید، باید ابزارهای ناخن خود را بسازید. دوران استفاده از لاک های تک رنگ برای زیباتر جلوه دادن ناخن ها گذشته است. این روزها هنر ناخن در حال افزایش است. و هنگامی که هنرهای ناخن را امتحان کنید، احتمال اینکه بخواهید به لاک های تک رنگ برگردید کمتر است. اما همه ما نمیتوانیم در سالن‌ ها هزینه کنیم تا بتوانیم انتخاب خود را برای طراحی ناخن انجام دهیم. گاهی اوقات ما حتی نمیتوانیم زمان را مدیریت کنیم. یا ممکن است شما به سادگی عاشق انجام هنر ناخن خود هستید داشتن ابزار های هنر ناخن خود می تواند مشکل را حل کند. اگر نمیدانید از کجا شروع کنید، این مقاله را مطالعه کنید تا با 15 ابزار ضروری در ناخن  آشنا شوید. عبارت انداز:

پودر کلیر یا کریستالی

پودری که در حالت خشک کاملا سفید رنگ هست، اما پس از ترکیب شدن با لیکوئید (و پس از پولیش شدن) کاملا شیشه ای و بی رنگ میشود، به هیچ وجه قابلیت پوشانندگی (کاور کردن) ندارد و هیچ رنگی نیز ندارد، و سطح زیرین را با تمام جزییات نشان میدهد.
معمولا برای پوشاندن کاشت های استفاده میشود ک مایلیم جزییات نمایش داده شوند و تغییر رنگ نیز نداشته باشند، اما سطح صاف و صیقلی باشد .
(مثلا لایه آخری در کاشت گریم که وظیفه یکدست کردن سطح و ایجاد قوس را دارد)

 خانواده پودر های پینک ( صورتی)

این پودر ها در حالت خشک معمولا ب رنگ صورتی ملایم هستند، اما پس از ترکیب شدن با لیکوئید (و پولیش شدن) شفاف میشوند و زمینه ملایمی از رنگ صورتی خواهند داشت. خاصیت پوشانندگی (کاور کردن) ندارند و سطح زیرین را با جزییات نشان میدهند و تنها با داشتن زمینه ملایمی از رنگ صورتی، حالتی طبیعی و شفاف به کاشت میدهند.

شما نمیتوانید هنر ناخن خود را بدون لاک بسازید. و بدیهی است که شما به رنگ های مختلف لاک ژل ناخن نیاز خواهید داشت. به ‌جای صرف هزینه‌ های زیاد فقط برای لاک‌ های ناخن، به سراغ ابزارهای کوچک بروید که در آن رنگ ‌های مختلف  در پالت های رنگی کوچک و یا پینت ژل ها را خریداری کنید و مطمئن باشید که محصولات با کیفیت هستند و در غیر این صورت هنر ناخن شما دوام زیادی نخواهد داشت یا ممکن است جلوه دلخواه را نگیرید. همچنین، فراموش نکنید که یک تاپ کت و بیس کت با کیفیت خوب تهیه کنید.

بیس کت

بیس کت ها از خانواده سافت ژل ها هستند که نقش پل ارتباطی بین انواع ژل با صدف ناخن رو ایفا میکنند بیس کوت ها نسبت به تاپ کوت و لاک ژل ها از غلظت بیشتری برخوردار هستند زمان استفاده از بیس کوت ها بعد از پرایمر و قبل از مواد گذاری میباشد.

سوهان دستی

عدد های رویه سوهان دستی بیانگر تراکم اج ها یا همون دونه های سوهان دستی رو در یک سانتی متر مشخص میکند که هر چی این تراکم بیشتر باشد سوهان نرمتر خواهد بود

  • سوهان های با گرید ۱۰۰ و ۸۰ مناسب سیستم اکریلیک هستند
  • سوهان های با گرید ۱۲۰ و ۱۵۰ مناسب انواع کاشت با هارد ژل ها هستند
  • سوهان های با گرید ۱۵۰ و ۱۸۰ مناسب انواع کاشت با سافت ژل ها و بسترسازی هستند

فروش لوازم کاشت ناخن مورد بعدی در لیست ما است که از ابزارهای ضروری در هنر ناخن بوده و شما برای خرید این وسایل کاشت ناخن به فروشگاه هایپرنیل مراجعه کنید. این اسفنج ها به ایجاد ناخن های و همچنین ناخن های کهکشانی کمک می کنند. برای طراحی ناخن، باید دو رنگ مختلف لاک را در خطوط موازی (در تماس با یکدیگر) روی یک اسفنج بکشید. سپس اسفنج را روی ناخن فشار دهید تا هنر ناخن شما ایجاد شود. برای طراحی کهکشانی، از ابزارهای کوچک با رنگ های مختلف ناخن استفاده کنید. در صورت تمایل می توانید تیپ های تمرینی را از بازار تهیه کنید و طرح را در آنجا ایجاد کنید تا ببینید چگونه به نظر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید