بلاگ, کاشت ناخن, لوازم کاشت ناخن

لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن

لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن

لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن، لوازمی که به طور عمومی نیاز هستند و همه ناخن کاران و تکنسین های ناخن باید تمامی محصولات و ابزارهای زیر داشته باشند. این محصولات را شما میتوانید با خرید لوازم کاشت ناخن از هایپرنیل تهیه کنید تمامی ابزار های لازم عبارتند از:

لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن

 ست کامل کاشت ناخن

این شامل قلم ها کاشت پودر یا کاشت ژل، چسب کاشت ناخن، پودر اکریلیک، پلی ژل بیلدر ژل و سایر ابزارهای مورد نیاز برای کاشت ناخن است.

برس ناخن: برش ناخن یکی از لوازم ضروری برای کاشت ناخن است. برای از بین بردن پودر های رو ناخن استفاده میشود.

تیپ ناخن: تیپ ناخن برای شکل دهی و بلند کردن به ناخن ها استفاده می شود.

کلینزر: این ماده برای پاک کردن ناخن ها از روغن ها و لک های ناشی از مانیکوریست استفاده می شود.

ضد قارچ: محلولی است دارای ترکیبات باکتریایی و در کاشت ناخن  برای از بین بردن چربی، آلودگی و رطوبت اضافی از سطح ناخن استفاده می شود تا زمینه ی لازم برای گذاشتن لایه های بعدی کاشت را فراهم کند.

روغن کوتیکول ناخن: روغن ناخن به منظور حفظ نرمی و زیبایی ناخن ها به کار می رود. این محصول به ناخن ها کمک می کند که نرم و شاداب بمانند و در عین حال پوست اطراف ناخن ها را نیز تغذیه می کند.

بیس کت: مایعی بیرنگ است که مواد تشکیل‌ دهنده آن باعث میشود لاک ناخن تثبیت بشود و ماندگاری لاک بالا برود. در واقع بیس کت، چسبندگی لاک یا لاک ژل را دوچندان میکند.

لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن

 تاپ کت: پوشش تاپ کت برای ایجاد یک ظاهر براق در ناخن ها به کار می رود. این محصول به عنوان یک جایگزین برای پوشش براق بسیار محبوب است.

پرایمر: اکریلیک را تحت تاثیر قرار می دهد و با تغییر PH ناخن، باعث چسبندگی بیشتر مواد کاشت به سطح ناخن و تیپ می شود.

لیکوئید ناخن: ماده یا محلولی که برای کاشت ناخن از ان استفاده می شود . محلولی که با ترکیب پودر کاشت ناخن باعث به وجود آمدن ماده مصنوعی برای کاشت ناخن می شود .

لوازم مورد نیاز برای کاشت ناخن

دستگاه های برقی مورد نیاز

دستگاه لاک خشک کن UV: این سیستم برای خشک کردن چسب و پوشش های ناخنی به کار می رود. این سیستم از نور UV برای ایجاد یک لایه خشک و سفت استفاده می کند.

سوهان برقی: یکی از ابزار های مورد نیاز که برای خراشیدن سطح ناخن و گرفتن مواد کاشت و فرم دادن به ناخن استفاده میشود

در کل، برای کاشت ناخن، بسته به نیاز و سلیقه شما، ممکن است به لوازم دیگری نیز نیاز داشته باشید. به عنوان مثال، اگر شما می خواهید طرح های خاصی روی ناخن خود داشته باشید

سر سوهان: ابزارهای شکل دهی برای تنظیم اندازه، شکل و حالت ناخن ها به کار می روند. این ابزارها شامل سر سوهان ناخن،سایر ابزارهای شکل دهی می باشند.

لوازم جانبی برای کاشت ناخن

 دستکش ناخن: دستکش ناخن برای حفاظت از ناخن های شما در طول فرآیند کاشت و نگهداری استفاده می شود. این دستکش ها به شما کمک می کنند تا از گرفتن چسب و رنگ به ناخن های خود جلوگیری کنید و در عین حال ناخن های خود را در برابر خطرات احتمالی محافظت میکند.

سوهان دستی: در کار مانیکور وحتی کاشت ناخن سوهان دستی از پرمصرف ترین لوازم مورد استفاده است. سوهان ها با توجه به درجه زبری کاربرد متفاوتی پیدا میکنند. سوهان های نرم تر برای مانیکور و از سوهان های زبر تر در کار کاشت ناخن و کم کردن حجم مواد کاشت استفاده میشود.

 عقب زن ناخن: یا همان پوشر برای عقب زدن کوتیکول ناخن و جدا سازی آن از سطح ناخن در هنگام مانیکور استفاده می شود. همچنین هل دادن کوتیکول ها به عقب، قسمت بیشتری از بستر ناخن را در معرض دید قرار می دهد که ظاهری تمیز و مرتب و سطحی بهتر برای کاشت روی ناخن را فراهم می آورد.

نیپر: ابزاری عالی است که به روند پاکسازی کوتیکول کمک می کند. نیپر جهت گرفتن پوست های اضافه دور ناخن (کوتیکول) در هنگام مانیکور استفاده می شود. با این حال بهتر است مداوما از آن استفاده نشود زیرا چیدن بیش از حد کوتیکول ها باعث ایجاد عفونت و آسیب به آنها و در برخی موارد خونریزی می شود.

کاتر: کاتر جهت بریدن اضافه تیپ استفاده می شود.

بافر: جهت ایجاد خط و خش روی سطح ناخن قبل از کاشت و صاف و صیقلی کردن و از بین بردن خطوط روی کاشت مورد استفاده قرار می گیرد. بافر از جنس اسفنج می باشند به همین دلیل از سوهان دستی نرم تر است و دارای درجه زبری و نرمی متفاوتی می باشد که هر کدام کارایی خاص خود را دارد. (برای آشنایی با انواع بافر ناخن و کارایی آنها  روی لینک آبی کلیک نمایید).

چسب دیزاین: این چسب برای چسباندن جواهرات و دیگر تزئینات به ناخن ها استفاده می شود.

لاک ژل: برای طراحی و مقاومت ناخن و زیباتر کردن ناخن استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید