بلاگ, سایر

ناخن های اکریلیک چیست؟

ناخن های اکریلیک چیست؟

ناخن های اکریلیک از ترکیبی از مایع و پودر ساخته شده اند که با یک قلم کاشت روی ناخن شما گذاشته می شود. پس از استفاده از مخلوط، ناخن‌ های شما سوهان میخورند و شکل می‌ گیرند تا ظاهر ناخن‌ های طبیعی را شبیه‌ سازی کنند. بعد از اینکه ناخن‌ های اکریلیک شما شکل گرفت، هر ناخن معمولاً با یک لایه پایه معمولی، رنگ لاک ناخن رنگ میشود و با یک تاپ کوت تمام میشود. سپس ناخن ها را زیر یک دستگاه یو وی قرار می دهند تا خشک شوند. اکریلیک را میتوان روی نوک ناخن‌ ها یا ناخن‌ های طبیعی‌ تان نیز اعمال کرد، اگرچه میتواند با استفاده طولانی مدت ناخن‌ های شما را ضعیف کند. میتوانید در واقع این دو سبک را با هم ترکیب کنید و لاک ژل را روی ناخن‌ های اکریلیک خود بزنید تا مانیکور نهایی را داشته باشید که دارای استحکام و سایش طولانی است. برای سفارش محصولات و خرید لوازم عمده کاشت ناخن به سایت هایپرنیل و هم بصورت حضوری به ما مراجعه کنید.

ناخن های اکریلیک چیست؟

تفاوت بین ناخن ژل و اکریلیک چیست؟

اگرچه ناخن های ژل و اکریلیک می توانند نتایج مشابهی ارائه دهند، اما تفاوت های کلیدی در هر مدل ناخن وجود دارد. همانطور که اشاره کردیم، ناخن‌ های ژل معمولاً  لاک ژل بر روی ناخن‌ های طبیعی شما تشکیل میشوند و با یک لامپ UV خشک  میشوند. این روند بسیار سریعتر از استفاده از اکریلیک است، به خصوص به این دلیل که خشک شدن فوری است و ناخن ها اغلب طبیعی تر به نظر می رسند. به شما این امکان را میدهد ناخن‌ های ژلیش را در خانه داشته باشید. پس از تکمیل، ناخن های ژلی معمولاً حدود 14 روز بدون خرد شدن دوام خواهند داشت. در پایان این دوره، ممکن است در گوشه ها شروع به کندن یا بلند شدن کنند.

هنگامی که آماده برداشتن ناخن های ژلیش هستید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنها را خیس کنید و آماده هستید. به طور معمول، یک پنبه آغشته به استون روی ناخن قرار داده می شود، سپس هر  فویل آلومینیومی پیچیده می شود. پس از 10 دقیقه، ژل لاک به راحتی پاک می شود. در حالی که ناخن‌ های ژله‌ای میتوانند مستعد لایه‌ برداری باشند، انعطاف‌ پذیرتر از ناخن‌ های اکریلیک شناخته میشوند، اگرچه هشدار داده میشود که هر دو مدل خطر آسیب رساندن به ناخن‌ های طبیعی شما را با سایش مداوم دارند.

ناخن های اکریلیک چیست؟

از طرف دیگر، ناخن های اکریلیک به دلیل ترکیب پودری و مایع لیکوئید که با آن ساخته شده اند، یک لایه سخت و محافظ ایجاد می کنند. از آنجایی که ناخن های اکریلیک بادوام هستند، معمولاً لازم نیست نگران ترک خوردن، شکستن یا بلند شدن ناخن های خود در حین استفاده از اکریلیک باشید (حتی ممکن است متوجه شوید که ناخن های طبیعی شما با اکریلیک بلندتر و سریع تر رشد می کنند).

اگر کارهای زیادی را با دستان خود انجام میدهید (به تایپ کردن، شستن ظروف، تمرین یا ورزش) امکان شکستن آنها وجود دارد. ناخن‌ های اکریلیک همچنین میتوانند حجیم به نظر برسند، اگر شما برای صاف کردن آن‌ ها وقت نمی‌ گذارید تا طبیعی‌ تر به نظر برسند. اگر از لاک ناخن معمولی روی اکریلیک استفاده می کنید، زمان خشک شدن ممکن است کمی طول بکشد، بنابراین ممکن است بخواهید در حالی که در سالن نشسته اید و منتظر هستید، برداشتن این ناخن ها بدون آسیب رساندن به بستر ناخن شما نیز چالش برانگیز است.

به طور معمول، ناخن های اکریلیک در سالن توسط یک ناخنکار برداشته می شوند، در حالی که ناخن های ژله ای را می توان به راحتی در خانه برداشت. اگر بدون انجام اقدامات مناسب سعی کنید یکی از آنها را بردارید، می توانید با پنجه های شکسته و شکننده باقی بمانید. بنابراین اگر میپرسید که چه چیزی برای ناخن‌ های شما بین ژل و اکریلیک بدتر است، هر دوی آن‌ ها در صورت استفاده مداوم یا برداشتن نادرست ناخن‌ ها میتوانند به ناخن‌ های شما آسیب بزنند، و هر دو میتوانند وقتی خوب انجام شوند، و خیره‌ کننده به نظر برسند. فروش لوازم کاشت ناخن بصورت چکی و هم اقساطی در فروشگاه هایپیرنیل شما با خرید لوازم کاشت ناخن میتوانید تا یه سقفی از خرید از شرایط ویژه ما برخوردار باشید.

دیدگاهتان را بنویسید