بلاگ, مانیکور و پدیکور

قیچی مانیکور چیست؟

قیچی مانیکور چیست؟

قیچی مانیکور ناخن کوتاهی است که حداکثر طول آن حدود سه تا چهار اینچ (7.62-10.16 سانتی متر) است. آنها معمولاً از فولاد ضد زنگ ساخته می شوند و دارای تیغه های هستند که حدود یک چهارم تا یک سوم طول را به خود اختصاص می دهند. این قیچی ممکن است برای کوتاه کردن ناخن ها یا کوتیکول ها استفاده شود و همچنین برای کارهای کوچک گاه به گاه مانند برداشتن برچسب از لباس یا بریدن نخ شل مفید است.

برای خرید انواع قیچی های مانیکور ناخن در برند های مختلف و در سایز های متفاوت میتوانید به فروشگاه هایپرنیل هم بصورت حضوری و آنلاین از سایت محصولات خود را خریداری کنید.

کسانی که به دنبال قیچی مانیکور ناخن هستند معمولاً باید بین دو سبک مختلف یکی را انتخاب کنند. بسیاری از آنها تیغه های کمی خمیده دارند که به کاهش احتمال برش پوست کمک می کند. برخی دیگر دارای تیغه های صاف هستند و ممکن است برای بریدن ناخن ترجیح داده نشوند. در واقع، اگرچه به این قیچی ها قیچی ناخن می گویند، اما بسیاری از افراد ترجیح می دهند ناخن های خود را با ناخن گیر کوتاه کنند. اینها بیشتر احتمال بریدگی های تصادفی پوست را کاهش می دهند، تمایل به برش یکنواخت تر دارند و در اندازه های مختلف برای کوتاه کردن ناخن های دست و پا وجود دارند.

قیچی مانیکور چیست

قیچی کوتیکول برای چه مواردی استفاده می شود؟

به طور معمول، اکثر مردم از این قیچی برای کوتاه کردن پوست مرده و رشد بیش از حد کوتیکول یا گاهی اوقات برای کوتاه کردن ناخن مزاحم استفاده می کنند. بنابراین، قیچی ممکن است مفید در نظر گرفته شود، اما دقیقاً تجهیزات ضروری در یک خانه نیست. اکثر مردم یک یا دو جفت را برای کارهای گاه به گاه برش می خواهند، و بهتر است به دنبال قیچی ناخن با کیفیت باشید تا کوتاه کردن آن به طور ایمن و موثر انجام شود.

هنگام خرید قیچی ناخن، به دنبال قیچی های استیل ضد زنگ باشید، زیرا این قیچی ها تیزترین خواهند بود. برای کوتاه کردن ناخن نباید تلاش زیادی کرد. اگر این کار را کرد، این نشان می دهد که قیچی به اندازه کافی تیز نیست. این قیچی ها به طور دوره ای نیاز به تعویض دارند و افراد باید از استفاده از قیچی های که تیز نیستند صرف نظر کنند و یک جفت جدید بخرند.

فروشگاه هایپرنیل با بروزترین و باکیفیت ترین خرید لوازم کاشت ناخن را برای شما عزیزانی که از تمامی برند ها استفاده میکنید و طرفدار بهترین ها هستید را ارائه داده است تا شما علاقه مندان بهترین ها خلق کنید.

بهترین انتخاب ها  آنهایی هستند که دارای ناخن گیر نیز هستند زیرا این کار گزینه های بیشتری برای کوتاه کردن ناخن ها با بیشترین سهولت می دهد. کسانی که به دنبال این قیچی هستند آنها را در مکان های متعددی پیدا می کنند. آنها در بسیاری از داروخانه ها، فروشگاه های لوازم آرایشی ناخن، آنلاین در مکان های مختلف موجود هستند. یافتن  راه های مراقبت از ناخن در داروخانه ها و فروشگاه های لوازم آرایشی ناخن آسان تر است.

به خصوص اگر از قیچی مانیکور ناخن برای کوتاه کردن پوست کوتیکول استفاده می شود، باید قبل از استفاده با مقداری الکل استریل شود. از آنجایی که این قیچی ها معمولا در حمام نگهداری می شوند، به راحتی می توانند به انواع باکتری ها یا قارچ ها آلوده شوند. برخی از افراد باید از استفاده از هر گونه قیچی روی پا برای اصلاح پوست خودداری کنند، به خصوص آنهایی که دیابت دارند. بیماران دیابتی به دلیل افزایش خطر ابتلا به عفونت باید نسبت به انجام هر گونه مراقبت از پا حساس باشند.

دیدگاهتان را بنویسید