درباره هایپرلرن

هایپرلرن از تاریخ 1395/12/10 با هدف ارتقا کیفی در لاین زیبایی تخصصی ناخن، فعالیت خود را با نام (انجمن ناخن‌کاران ایران) در بستر آنلاین و همایش‌های حضوری دوره‌ای شروع کردیم.

و امروز با نامی فاخر و برازنده اهداف ما یعنی (هایپرلرن Hyper Learn) به معنی یادگیری فوق‌العاده، فعالیت خود را بصورت جدی‌تر و مهم‌تر از سابق آغاز کردیم.

البته وجه تمایز ما داشتن سال‌ها تجربه در راستای تحقق نیازهای آموزشی هنرجویان عزیز و داشتن تیمی بروز و باانگیزه، در تمامی لاین‌های آموزشی رشته ناخن و اسپا می‌باشد.

در تلاشیم با بروزترین متد آموزشی و همراهی با اساتید حرفه‌ای، یاری‌رسان هنرجویان عزیز در سطح‌های مبتدی تا پیشرفته و همچنین مدرسی باشیم.

هدف HyperLearn

هدف تیم هایپر لرن، ارائه آموزشی اصولی در تکنیک‌های کاشت، ناخن، ترمیم، طراحی، اسپا، پدولوژی و غیره می‌باشد.

ماموریت HyperLearn

ماموریت هایپرلرن، ایجاد بستری برای یادگیری فوق‌العاده، درباره شناسایی ضعف‌ها در مارکت آموزش، و مهارت‌آموزی در سراسر کشور و ایجاد بستر آموزشی قدرتمند در راستای رشد و اشتغال درآمدزایی بانوان زحمت‌کش کشور عزیزمان ایران می‌باشد.

هنرجویان Hyper Learn با توجه به داشتن آموزش اصولی و گام‌به‌گام، پشتیبانی تیم هایپرلرن، پیشرفتی چشم‌گیر، در راستای کسب مهارت پیدا می‌کنند و با موفقیت وارد بازار کار می‌شوند که این مهم از افتخارات آکادمی تخصصی هایپرلرن می‌باشد.

فهرست‌های مهم سایت :