بلاگ, کاشت ناخن

ریموو کردن کاشت ناخن

ریموو کردن کاشت ناخن

همه ما کاشت های اکریلیک را دوست داریم، آنها فوق العاده به نظر می رسند و راهی عالی برای لذت بردن از ناخن های شیک برای مدت طولانی تری هستند. با این حال، چیزی که  خوشایند نیست ، حذف آنهاست!  شما اگر میخواهید کاشت ناخن خود را ریموو کنید نیاز به تخصص و آموزش کافی دارید که در خانه ممکن است شما به ناخن های خود آسیب برسانید پس بهتر است که پیش یک متخصص ناخن بروید تا این کارا برای شما انجام دهد. اما اگر زمان کافی برای صرف ریموو کردن کاشت ناخن ندارید ما به شما این آموزش را میدهیم که بتوانید یاد بگیرید که چگونه این کار را خودتان نیز در چند مرحله ساده انجام دهید.  در اینجا ما تمام اطلاعات و مورد نیاز شما را در مورد چگونگی پاک کردن سریع، آسان و مهمتر از همه  بدون آسیب رساندن به ناخن ها یا بستر ناخن های مصنوعی، فراهم کردیم.

ریموو کردن کاشت ناخن

برای برداشتن ناخن های اکریلیک به چه چیزی نیاز دارم؟

  • استون
  • ست مانیکور
  • فویل
  • کرم دست

چگونه می توان ناخن های اکریلیک را با استون از بین برد یکی از رایج‌ ترین و ساده‌ ترین راه‌ ها برای از بین بردن ناخن‌ های مصنوعی، استفاده از استون است. یک حلال مایع قدرتمند است که به سرعت و به راحتی هم لاک ژل و هم چسب را پاک می کند. به دلیل خواص قدرتمندی که دارد، از استون برای شکستن اکریلیک استفاده می شود، بنابراین می توان آن را به راحتی از روی ناخن بلند کرد – اما در صورت استفاده زیاد یا مکرر روی ناخن های طبیعی می تواند کاملا خشک شود.

ریموو کردن کاشت ناخن

آموزش مراحل ریموو کاشت اکریلیک

  1.  ناخن های اکریلیک خود را با ناخن گیر یا کاتر ناخن کوتاه کنید این کار باعث کاهش سطح ناخن می شود و به استون اجازه می دهد راحت تر به ناحیه ناخن های طبیعی شما نفوذ کند. از جایی که ناخن های طبیعی شما شروع می شود، کوتاه کنید – البته نه خیلی کم یا ممکن است به ناخن طبیعی خود آسیب برسانید.
  2. از سوهان ناخن برای نازک کردن اکریلیک استفاده کنید سوهان ناخن را به صورت رفت و برگشت روی ناخن بکشید. ایده این است که اکریلیک را نازک کنید و نفوذ استون را آسانتر کنید. اطمینان حاصل کنید که سوهان بیش از حد عمیق نیست، اگر بیش از حد سوهان بزنید، خطر آسیب به ناخن طبیعی خود را دارید.
  3.  پنبه آغشته به استون خود را روی ناخن بمالید پنبه را در پاک کننده ناخن اکریلیک استون خیس کنید، سپس مستقیماً روی ناخن قرار دهید و مطمئن شوید که کاملاً پوشانده شده است. سپس با استفاده از فویل، ناخن های خود را بپیچید تا پنبه را در جای خود محکم کنید.
  4. ناخن های خود را خیس کنید و پنبه و فویل را حداقل 10 دقیقه در جای خود بگذارید تا استون به اکریلیک خیس شود.

ریموو کردن کاشت ناخن

اگر متوجه شدید که مدتی طول می کشد، ممکن است همان استون باشد که استفاده می کنید مطمئن شوید که از استون 100% استفاده می کنید و نه از استون سوپر مارکت یا داروخانه، زیرا این استون اغلب کم مصرف می شود. هر چقدر هم که می تواند وسوسه انگیز باشد، هرگز اکریلیک را از روی ناخن خود نکشید، نبرید یا نکنید! در حالی که این روش ممکن است سریعتر باشد، به احتمال زیاد به ناخن های طبیعی خود آسیب می رسانید و در این فرآیند ناخن های طبیعی ضعیف می شوید.

این آموزشی که برای شما در مقاله فراهم کردیم در خانه میتوانید انجام دهید. اما برای ریموو کردن کاشت ناخن به یک متخصص نیاز دارید تا اینکار را بدون آسیب به ناخن های شما انجام دهد.

برای خرید لوازم کاشت ناخن در تهران هم بصورت حضوری و آنلاین از فروشگاه هایپرنیل میتوانید مراجعه کنید. ما به شما بهترین برند ها را ارائه میدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید