بلاگ, سایر

طرز استفاده از رابر بیس

طرز استفاده از رابر بیس

رابربیس یک پوشش پایه است که انعطاف پذیر است و همراه با ناخن خم می شود. رابربیس به گونه ای طراحی شده است که به ناخن های پوسته پوسته، شکننده، نازک یا شکافنده استحکام بیشتری بدهد.

ژل رابربیس هم درمانی برای ناخن های شما است و هم در برابر خرد شدن و شکستن انعطاف پذیرتر است. این یک محصول سوهان یا خیس کردن است که به این معنی است که نباید به راحتی ناخن های شما را بلند یا کنده کند. این یک محصول عالی برای استفاده به تنهایی است، اگر ناخن های ضعیف یا شکننده دارید، با تاپ کت، ناخن های شما تقویت و محافظت می شود. اگر نمیخواهید یک لایه رنگی در این بین انجام دهید، مجبور نیستید. رابربیس ها 24 کالیته رنگی دارند و هر رنگ مناسب به سلیقه مشتری انتخاب و زده میشود. برای خرید انواع لوازم کاشت ناخن از فروشگاه هایپرنیل هم بصورت حضوری و هم آنلاین میتوانید سفارش دهید.

اساسا ژل رابربیس برای ناخن های شما خوب است. اگر میخواهید همیشه ناخن‌ هایتان را رنگ‌ زده نگه دارید و ناخن‌ هایتان میشکنند و نیاز به استحکام دارند یا فقط از «نفس کشیدن» ناخن‌ های برهنه متنفرید، این محصولی است که ارزش سرمایه‌ گذاری روی آن را دارد.

رابربیس به رنگ صورتی شفاف یا فرانسوی وارداتی از آمریکا می باشد. در اخبار دیگر، میخواهد از شما تشکر کند، ما تلاش میکنیم بهترین باشیم و خدمات عالی به مشتریان، تحویل سریع و ارتباط موثر ارائه دهیم. ما مشتریان فوق العاده ای داریم و از تک تک شما قدردانی می کنیم.

یک پوشش پایه از هر نوعی که باشد به عنوان لایه ای فرموله شده است که هم به صفحه ناخن و هم به پوشش بالا می چسبد. اغلب در سیستم های لاک ژل UV وجود دارد، و پوشش های رنگی بسیار کمی وجود دارند که خاصیت چسبندگی خوبی دارند (اما تعدادی نیز وجود دارند!) آماده سازی صفحه ناخن یک مرحله ضروری در هر سرویس ناخن است و باید با دقت و بسیار کارآمد انجام شود، بدون اینکه هیچ آسیب به صفحه ناخن و پوست اطراف آن وارد نشود.

انتخاب کت های پایه طرح خوبی است زیرا ناخن ها و سبک زندگی هر مشتری متفاوت است. چیزی که برای یکی جواب می دهد ممکن است برای دیگری جواب ندهد. اینجاست که حرفه ای بودن و دانش شما وارد می شود.

تفاوت رابر بیس و رابر ژل

تفاوت رابر ژل و رابر بیس این است که از رابر بیس برای یکدست کردن سطح ناخن برای کاشت ژل استفاده میشود، اما رابر ژل همچون چسبی عمل میکند که باعث میشود مواد ژل به ناخن بچسبد. در واقع میتوان گفت رابر بیس، زیر مجموعه انواع رابر ژل است. این نوع رابر همانند لمینت ناخن است که باعث استحکام ناخن طبیعی هم میشود. تفاوت اصلی این دو روش با یکدیگر در شیوه و زمان استفاده از آنها است. داشتن ناخن‌ های زیبا و تمیز، بدون اینکه بشکند آرزوی هر خانمی است. با استفاده از رابر بیس میتوانید تمامی این ویژگی‌ ها را به‌ صورت همزمان داشته باشید.

بسیاری از افراد دوست ندارند که با انجام کاشت، ناخن‌ های سنگین و غیر طبیعی داشته باشند. معمولا خانم‌ های که کارمند هستند، نباید در محل کارشان ناخن‌های بلند و کاشت شده داشته باشند. توصیه ما به این افراد، استفاده از رابر بیس برای ناخن‌ هایشان است. تفاوت رابر ژل و رابر بیس، در عملکرد آنها هم هست. با زدن رابر بیس به ناخن‌ های خود، خواهید دید که ناخن‌های طبیعی و زیبا با مقاومت بالا دارید. رابر بیس از شکستن ناخن‌ هایتان جلوگیری میکند. مزیت اصلی رابر بیس این است که سطح ناخن را صاف کرده و آماده زدن ژل روی ناخن میکند.

رابر بیس از مواد گیاهی تهیه شده و برای ناخن ضرر جدی ندارد. میتوانید از این محصول به‌ صورت جداگانه هم استفاده کنید و لازم نیست که حتما روی آن لاک ژل بزنید. لاک ژل تنها برای زیبایی بیشتر ناخن استفاده میشود. قوام رابر بیس بسیار بالا بوده و حالت لاستیکی بیشتری دارد. به همین دلیل است که به کوتیکول ناخن آسیب نمیزند.

مزایای رابربیس

 ماندگاری لاک های ژل شما را بیشتر می کند. رابربیس دارای یک فرمول بسیار متعادل است که هم ضخیم است و هم می تواند به خوبی به ناخن شما بچسبد. این باعث می شود لاک ژل شما دوام بیشتری داشته و مدت زمان بیشتری دوام بیاورد. اگر لاک ژل شما به ناخن های شما نمی چسبند. این مسئله را با استفاده از یک پرایمر خوب حل کنید. اکنون رابر بیس ترکیبی از یک لایه پایه و یک پرایمر است. که به آن ها اجازه می دهد انعطاف پذیر باشند. و در عین حال به خوبی روی ناخن ها و لاک شما بچسبند.

به راحتی قابل استفاده است و با اکثر مارک های ژل های متفاوت کار می کند، پوشش رابر یک لایه براق است، بنابراین حذف آن ها نیز آسان است. به علاوه آن ها  از محصولات گیاهی و بدون ضرر تولید شده اند.

 می تواند ماندگاری مانیکور شما را بیشتر کند. ماندگاری بیشتر، مزیت اصلی رابر است. این از آنجا ناشی می شود که رابر ها اجازه می دهند مانیکور شما به جای کار کردن با ناخن های طبیعی شما خم شود و باعث بلند شدن شود. رابر همچنین سطح بهتری را برای اتصال لاک شما ایجاد می کنند و به آن ها اجازه می دهد تا بهتر روی ناخن های شما بچسبند.  ناخن های طبیعی شما را تقویت می کند.

رابر ها ضخیم تر از ژل های معمولی هستند. این ضخامت اضافی به آن ها اجازه می دهد از ناخن های طبیعی شما محافظت کنند، به خصوص اگر بسیار نازک باشند.

 ناخن های شما را انعطاف پذیر می کند

ژل رابربیس همچنین به انعطاف پذیری بیشتر ناخن ها کمک می کند. به این معنی که ناخن های شما بدون شکستگی، خم می شوند. در صورت داشتن ناخن های ضعیف و شکننده که ممکن است به راحتی بشکند یا ترک بخورد، رابر کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید