بلاگ, سایر

مراحل زدن لاک ژل روی ناخن طبیعی

مراحل زدن لاک ژل روی ناخن طبیعی

لاک ژل ناخن به شما روکشی براق و مقاوم می دهد اما نسبت به اکریلیک روی ناخن شما بسیار ملایم تر است. فروشگاه اینترنتی هایپرنیل بهترین بستر برای خرید لوازم کاشت ناخن در ایران است. شما میتوانید با مراجعه حضوری و یا آنلاین محصولات خود را خرید کنید.

بهترین لاک ژل ناخن همراه با یک لامپ برای سفت شدن یا “درمان” لاک همراه با مجموعه ای از لاک های ژل که شامل هر لایه ای است که شما نیاز دارید ارائه می شود. لامپ‌ های UV سالها است که به‌ طور سنتی در سالن‌ ها استفاده میشوند، اما البته مهم است که به خاطر داشته باشید که قرار گرفتن طولانی‌ مدت در معرض اشعه ماوراء بنفش میتواند مضر باشد: به همین دلیل، بسیاری از تکنسین‌ های ناخن و متخصصان زیبایی  این روزها لامپ‌ های LED را انتخاب می‌کنند.

در زمان کمتری درمان می شوند و با پوست مهربان تر هستند. ژل ها می توانند از نظر قوام بسیار ضخیم باشند، بنابراین ایجاد پوشش با استفاده از لایه های نازک کاملاً کلیدی است. هنگامی که به آن دست پیدا کردید، دیگر ناخن های زیبایی دارید.

مراحل زدن لاک ژل روی ناخن طبیعی

مراحل زدن لاک ژل روی ناخن طبیعی

مانیکور خشک

مانیکور خشک مرحله مهمی در آموزش ژلیش ناخن است. با باقی ماندن کوتیکول بر روی ناخن، ژلیش شما بلند می شود و دوام زیادی ندارد. مراحل مانیکور خشک به شرح زیر است:

 • کوتیکول ها را با استفاده از عقب زن به عقب برانید.
 • با استفاده از سر سوهان مانیکور اشکی کوتیکول های روی صدف ناخن را بردارید.
 • پوست های اضافه اطراف ناخن را با نیپر ببرید و جدا کنید.

خراش دادن سطح ناخن

این مرحله را با استفاده از سر سوهان کاغذی نرم و یا سوهان دستی انجام دهید. با خراش دادن سطح ناخن چربی روی صدف ناخن را از بین ببرید. دقت داشته باشید که حتی یه نقطه از چربی بر روی ناخن در کیفیت کار شما تاثیر می گذارد و باعث بلند شدن لاک از روی ناخن می شود.

فرم دهی ناخن

فرم بغل و بالای ناخن را به کمک سوهان دستی اصلاح کنید. برای زیباتر شدن کار تمامی ناخن ها باید دارای یک فرم باشند و قد ناخن ها با هم یکی باشد.

بعد از مراحل زیرسازی میرسیم به زدن لاک ژل

 • ناخن ها را به ضد قارچ آغشته کنید.
 • یک لایه بیس کات روی ناخن بزنید. لبه های آزاد ناخن را هم بیس کات بزنید و اصطلاحا بیس کات را روی ناخن ببندید.
 • دست را داخل دستگاه UV قرار دهید تا بیس کات خشک شود.
 • یک لایه نازک از لاک را روی ناخن بزنید و لبه های آزاد ناخن را ببندید. با بستن لبه های آزاد ناخن از ترک خوردن ژلیش جلوگیری می کنید. برای قسمت های نزدیک به ریشه می توانید از قلم طراحی استفاده کنید تا کار دقیق تر انجام شود و لاک ژل به پوست اطراف ناخن نچسبد.
 • در صورت چسبیدن لاک ژل به پوست اطراف ناخن، ژلیش ناخن ظاهر زیبایی نخواهد داشت و لاک ژل از روی ناخن بلند می شود.
 • دست را داخل دستگاه UV قرار دهید تا لاک خشک شود.
 • این مرحله را دوبار تکرار کنید تا لاک بر روی ناخن یکدست شود و پوشش دهی کامل داشته باشد.
 • یک لایه نازک تاپ شاین روی لاک بزنید. در این مرحله نیز مهم است که لبه های آزاد ناخن بسته شود.
 • دست را داخل دستگاه UV قرار دهید تا خشک شود.
 • در آخر با زدن روغن کوتیکول به دور ناخن ژلیش شما به پایان رسیده

مراحل زدن لاک ژل روی ناخن طبیعی

رسیدگی به ناخن ها حرف اول را در ماندگاری لاک ژل میزند

یکی از نکات قبل از لاک ژل زدن رسیدگی به ناخن هاست. البته این رسیدگی فقط مربوط به قبل از کاشت نیست بلکه بعد از ژلیش این مراقبت باید بیشتر هم شود. به هر اندازه که بستر ناخن برای لاک ژل آماده‌تر باشد، به همان اندازه ژلیش ناخن دوام بیشتری خواهد داشت. در نتیجه قبل از این کار باید بستر ناخن را حسابی خشک کنید تا اثری از چربی روی ناخن باقی نماند.

مطمئن هستیم با توجه به نکات قبل از لاک ژل زدن میتوانید بهترین طراحی ناخن را به کمک لاک مات یا براق داشته باشید. در نتیجه پیشنهاد میکنیم سری به هایپرنیل مرجع تخصصی محصولات فروشگاه لوازم کاشت ناخن بزنید و لاک مات یا براق دل‌ خواه خود را برای استفاده روی لاک ژل خریداری نمایید. در پایان اگر شما هم نکته‌ های جالبی از لاک ژل میدانید. برای ما نظر خود را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید