بلاگ, کاشت ناخن

بهترین قلم کاشت ناخن

بهترین قلم کاشت ناخن

انتخاب یک وسیله و یا ابزار مناسب برای انجام دادن کارهایی مثل کاشت ناخن بسیار پر اهمیت بوده و به کار شما زیبایی و سرعت می‌بخشد. یکی از مهم‌ ترین وسایلی که باعث میشود نتیجه کار شما مطلوب‌ تر به نظر برسد، استفاده از یک قلم کاشت ناخن با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب است.

قلم‌ های کاشت ناخن در اندازه، شکل و یا حتی جنس مو با هم فرق دارند و شما باید بسته به این که چه نوع کاشتی را میخواهید انجام دهید، نوع قلم خود را انتخاب کنید.همه ناخن کارها می‌دانند که برای چه نوع کاشتی از چه نوع قلم مویی استفاده کنند.

بعضی از قلم‌ های کاشت ناخن بسیار اختصاصی برای کاشت ناخن با ژل طراحی شده‌اند. سایز این قلم‌ ها 8،10،12،14 میباشد و این اندازه، استاندارد ترین سایز برای قلم کاشت ناخن با ژل است. جنس موی استفاده شده در قلم موی کاشت ناخن با ژل باید طبیعی باشد.

زیرا موی طبیعی هیچ ژلی را به خود جذب نکرده و در نتیجه مانع از هدر رفتن مواد می‌شود. این موی طبیعی دوام بسیار بالایی داشته و مانع از سر خوردن مواد ژلی از روی قلم خواهد شد. بعد از اتمام کار میتوانید، قلم‌ های کاشت ناخن با ژل را با محلول کلینزر تمیز کنید.

بهترین قلم کاشت ناخن

در کاشت ناخن اکریلیک و یا پودری از چه قلمی استفاده میکنند

از آنجایی که موی مصنوعی باعث چسبیدن پودر اکریلیک به قلم و همچنین هدر رفتن پودر می‌شود. در نتیجه؛ جنس قلم کاشت ناخن پودری، باید از موی طبیعی باشد. جنس این موها معمولا از دم سمور است. قلم کاشت ناخن اکریلیک، دارای یک ضخامت استاندارد است تا بتواند به راحتی رطوبت مورد نیاز برای ترکیب پودر اکریلیک با لیکوئید را جذب و در نهایت نگهداری کند.

این قلم‌ های کاشت ناخن معمولا از استحکام بسیار بالایی برخوردارند. قیمت قلم کاشت ناخن بستگی به بدنه قلم و موی قلم میباشد. تمامی قلم های کاشت هایپرنیل با کیفیت و با ضمانت میباشند شما برای سفارش این محصولات میتوانید از طریق سایت هایپرنیل اقدام کنید

نحوه تمیز کردن قلم کاشت ژل

قلم کاشت ژل از موهای مصنوعی ساخته شده است به همین علت از حساسیت بالای قلم های کاشت پودر برخوردار نمی باشد و به راحتی قابل تمیز شدن است. قلم را با پد بدون پرز آغشته به محلول کلینزر به صورت کامل پاک نمایید. به گونه ای که هیچ گونه ژلی روی آن باقی نماند.

سپس موهای قلم را با دست صاف نمایید و بعد از خشک شدن داخل جا قلمی قرار دهید. برای اینکه عمر قلمتون زیاد شود باید بلافاصله بعد از استفاده ؛ قلم را برای یک دقیقه داخل محلول قلم شور بگذارید و با شیارهای ته لیوان قلم شور؛ به آرامی لابه لای موهای قلم را تمیز کنید.

بعد از این مرحله باید قلم را بر روی دستمال خشک قرار داده و خشک کنید و یک قطره روغن مخصوص مو و یا روغن زیتون در لابه لای موهای قلم بریزید و تا استفاده بعدی در قلم رو بگذارید. توجه کنید که قبل از استفاده دوباره با محلول قلم شور و یا آب گرم و صابون ؛ روغن ( چربی ) قلم را بگیرید.

بهترین قلم کاشت ناخن

در قلم کاشت پودر از موی طبیعی دم سمور استفاده شده است زیرا پودر اکریلیک بین موهای مصنوعی قلم گیر می کند. ضخامت قلم کاشت پودر و ساختار آن به صورتی طراحی شده است که رطوبت لازم برای مخلوط شدن پودر با لیکوئید را جذب و نگه داری می کند. استحکام و انعطاف پذیری بالای این قلم باعث می شود که در هنگام خیس بودن، همه موهای آن به حالت اولیه برگردند و پراکنده نشوند.

بعد از هر بار استفاده از پودر اکریلیک، حتما قلم را تمیز نمایید تا از سفت شدن و آسیب دیدن قلم جلوگیری شود. به هیچ وجه از استون برای تمیز کردن این قلم استفاده نکنید زیرا باعث می شود که قلم خاصیت جذب رطوبت خود را از دست بدهد و موهای قلم را از بین ببرد که این امر تاثیر زیادی روی عملکرد قلم دارد. حتما از محلول قلم شور و لیوان قلم شور برای تمیز کردن قلم های خود استفاده نمایید.

اگر نحوه مواد برداشتن صحیح و اصولی باشد کافیست بعد از اتمام مراحل مواد گذاری؛ قلم را با کمی لیکوئید تمیز و روی دستمال پاک کنید چون لیکوئید حلال پودر میباشد در آخر قلم را چند ثانیه داخل قلم شور بزنید و خارج کنید.

بهترین قلم کاشت ناخن که امروزه همه ناخن کاران و سالن داران از این قلم سبک و خوش دست که از جمله ویژگی‌ های که این قلم را به  قلم‌ های کاشت ناخن  ساخته‌ است. تمام این ویژگی‌ ها باعث شده‌اند تا قلم کاشت ناخن امشا جزو پر فروش‌ ترین قلم‌ ها به شمار رفته و در میان ناخن کارها از محبوبیت ویژه‌ ای برخوردار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید